Dat is wat we nu doen.
Het fruit komt ondertussen uit blik, want het verse fruit is op. Ach, dan smaakt het vanaf volgende week weer extra lekker ;-)
We hebben maandag weer standaard ontbeten, pizzabroodjes mee naar school, tussen de middag nog een heerlijke bak pompoensoep gegeten, brood met kaas erbij. ´s Avonds basmati rijst met rundvleesragout (vriezer) en geroerbakte prei.
Bij de thee ´s avonds een lekkere zelfgemaakte roze koek.
Totale kosten voor het eten: € 4,90
De lage kosten komen door het feit dat de pompoensoep en de ragout al eerder in de maand berekend zijn.
Waar ik benieuwd naar ben, vol het met belangstelling, is: nu eet je regelmatig iets uit de vriezer erbij. Maar er komt een moment dat dat ook niet meer kan omdat het op is? Tel je dat wat je uit de vriezer eet ook bij de prijs op? En hoe ga je het doen, met hetzelfde bedrag als je vriezer leeg is?
BeantwoordenVerwijderenKen je Toor nog? Zij roeit al jaren met de riemen die ze heeft en da's heel sober. Ken je haar website 'eenvoudig gelukkig'? Zo heet haar boek ook. En op haar site plaatst ze wekelijks een weekmenu.